Sosyal Medya Yönetimi & Reklam

Firmanızın sosyal medya üzerindeki etkisini arttırmak ve sosyal medya hesaplarınızın takibi konusunda her zaman yanınızdayız. Siz işlerinizi geliştirmek için uğraşın, bizlerde sosyal medya üzerinden doğru kampanyalar ile sizlere katkı sağlayalım.
Sosyal Medya Yönetimi & Reklam

Günümüzde tüm girişimci profilleri açısından değerlendirme yapacak olursak; hedef kitleye en etkili bir şekilde ulaşabilmenin ancak sosyal medya ile mümkün olduğunu görmekteyiz. Tüm sosyal medyada girişimciler ve aynı zamanda; küçük, orta ve büyük ölçekli işletme modelleri için sunulan reklam, tanıtım ve pazarlama imkanları sayesinde, diğer geleneksel reklam ve pazarlama yöntemlerine kıyasla çok daha düşük bir bütçe ile çok daha yüksek bir etkileşim elde etmek mümkün olmaktadır.

 

Sosyal medyanın gücü, son 5 yılda göz ardı edilemez bir hale geldi. Pek çok sektörel girişimci ve işletme modelleri, etkili ve aktif bir sosyal medya kullanımı ile hedef kitleye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmayı başardı. Geç kalmadan siz de sosyal medya üzerindeki kimliğinizi en doğru bir şekilde yansıtmalı ve hedef kitleyi yakalamalısınız.

 

Techus ekibi olarak, sahip olduğumuz tüm bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlere sosyal medya hesaplarınızın yönetimi ve sosyal medya üzerinde reklam, tanıtım çalışmaları hizmeti vermekteyiz.

 

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

 

Sosyal medya üzerindeki kurumsal kimliğin doğru bir şekilde yansıtılması önemlidir. Sosyal medya hesap yönetimi sayesinde hedef kitle ile doğru bir şekilde etkileşim kurabilmeniz mümkün olur. Bir diğer yandan ilgili sosyal medya platformlarının önerdiği kalite kriterlerinin kusursuz bir şekilde uygulanması ile söz konusu platformda görünürlüğünüzü arttırmış olursunuz.

 

Siz sadece işinize odaklanırsınız. Sosyal medya hesaplarınız günlük olarak güncellenir ve düzenli içerik paylaşımı yapılarak, hesap takipçi sayınızın arttırılması ve aynı zamanda ilgi çekici paylaşımlar ile etkileşim kurması sağlanır. Hesap yönetimi çalışmalarımız aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma modeli olarak da işleyebilir. Söz konusu hizmet ya da ürün ile ilgili geri dönüşlerin belirli kriterler baz alınarak yanıtlanması gerçekleştirilebilir.

 

Sosyal Medya Reklam ve Tanıtım Çalışmaları

 

Sosyal medya üzerinde ürün ve hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesine yönelik reklam ve tanıtım çalışmaları sayesinde en hızlı sonucu elde edebilirsiniz. Bu aşamada doğru bir çalışma modeli önem arz eder. Nitekim kurumsal kimliğe zarar verebilecek her türlü amatörce girişim, size artı değil eksi bir puan getirir. Bu bağlamda Techus olarak kusursuz bir reklam ve tanıtım çalışması uygulamaya hazırız.

Paylaş