Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi dijital ortamda en iyi bir şekilde yansıtacak logonun belirlenmesi, profesyonel bir bakış açısı gerektirir. Sektörel faaliyetler, marka ve diğer önemli bileşenler dikkate alınarak, kurumsal kimliğinizi yansıtan en doğru tasarımın ortaya çıkarılması tamamen bizim işimizdir.

 

Logonuz, sadece web sitenizde değil; sosyal medyada ve internet dünyasında var olduğunuz tüm platformlarda kurumsal kimliğinizi yansıtacaktır. Dolayısıyla da her bir ayrıntı önemlidir ve özgün bir tasarımın ortaya çıkarılması gereklidir.

 

Başarılı Bir Logo Tasarımında Hangi Kriterler Dikkate Alınır?

 

Başarılı bir logo çalışmasının ortaya çıkmasında pek çok kriter dikkate alınır. Bu kriterlerin başında ise sektör gelir. Logo ayrıntısıyla; sektörünüzde iddialı olduğunuzu yansıtmalı ve başarılı bir çizgide ilerlediğinizi vurgulamalıdır. Logonuzun ilk bakışta bu izlenimi vermesi önemlidir. Bu sayede güven ve kalite algısı yaratılarak, ilk etapta hedef kitlenin dikkatini çekebilmeniz ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmeniz mümkün olur.

 

Logo tasarım çalışmalarımızda sadece sektörel ayrıntıları dikkate almakla kalmayız aynı zamanda markanıza uygun bir çalışma yaparız. Nitekim estetik anlamda başarılı bir sonuç elde edebilmemiz açısından, markanızın oluşturan karakterlerin sayısı ve kullanılacak yazı fontu da önem teşkil etmektedir.

 

Logonuzun tasarım aşamasında öncelikli olarak ise sizi dinliyoruz. Beklentilerinizi dikkate alıyoruz ve beklentilerinize odaklanarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Geliştirme sürecinde sürekli sizinle iletişim halinde kalarak, her bir ayrıntının beklentilerinizi karşılıyor olduğundan emin oluyoruz.

 

Sizi Temsil Edecek En İyi Logo için İletişime Geçebilirsiniz

 

Web sitesi, sosyal medya, tanıtım çalışmaları ve daha birçok farklı alanlarda kullanımın amaçlandığı ortak bir logo ya da sadece belirli bir kampanyaya özel logo talebinde bulunabilmeniz de mümkündür. Ekibimiz sahip olduğu tüm bilgi, birikim ve tecrübesiyle logo taleplerinizi profesyonel anlamda değerlendirmeye, geliştirmeye ve beklentilerinizi en iyi bir şekilde karşılamaya hazırdır.

 

Firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir zaman diliminde iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz her bir ayrıntı hakkında bilgi edinebilmeniz mümkündür. Beklentilerinize odaklandığımız hizmet anlayışımız ile memnuniyetinizi kazanmaya ve dijital ortamda sizi en iyi bir şekilde temsil edecek logoyu tasarlamaya hazırız.

Paylaş